Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Promienko - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na wsi - do wynajęcia połowa domu o powierzchni użytkowej 80m2 / po podłodze 100m2 /, piętro nowo wybudowanego budynku mieszkalnego. Promienko to urokliwa wieś w gminie Pobiedziska,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Poznaniu? Mieszkanie wolne od zaraz, przygotowywane pod kolejnego Najemcę! Polecam do wynajęcia ładne mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł9 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Wynajmę pokoje w mieszkaniu 5 osobowym przy ul. Niegolewskich. Blisko sklepy spożywcze, apteki, restauracje oraz tereny zielone. 3 min do przystanku autobusowego Szczanieckiej, 5 minut do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W imieniu naszego Klienta oferujemy do najmu wygodny lokal mieszkalny w Poznaniu, na Grunwaldzie, przy ulicy Modrej. Warunki najmu: - umowa najmu okazjonalnego - kaucja w wysokości 5200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł85 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, 5 min piechotą od Starego Rynku. 3 pokoje; duży salon (ok.30m2) z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

53,14 zł/m²382 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro reprezentacyjne 400 m | 9. Piętro | pgk centrum pgk centrum Poznań, ul. Marcelińska / Bułgarska Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 9 Widok: panoramiczny, dominujący nad linią miasta adres,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł38 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem - Rataje, os. Rzeczypospolitej 45 - świetna lokalizacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Poznania? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

13 279 zł271,65 m² 48,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię biurową o powierzchni 271,65 m zlokalizowaną w Biurowcu w Poznaniu przy ul. Małachowskiego, w sąsiedztwie Ronda Śródka, tuż przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²64 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal z przeznaczeniem na działalność związaną z kosmetyką lub sklep zielarski położny na os. Sarmackim w Zalasewie południowej części Swarzędza. Lokal z witryną.